Spouštíme nový web!

28. Březen 2014 Informace

Dnes spouštíme novou verzi www.susi.cz. Věříme, že vás nový eshop s novinkami, recepty a dalšími funkcemi, které jsou zatím v přípravě, velmi zaujme. Současně vám přinášíme přehled změn posledních týdnů.

Pracovali jsme na koncepci dlouhé měsíce. Zde je přehled hlavních změn:

Nové produktové fotografie

Všechny prodávané produkty jsme sami nafotili, aby byly přímo oku lahodící. Věříme, že nové fotografie vám usnadní výběr toho nejvhodnějšího produktu. Pro případné filuty, kteří by naše fotky chtěli zneužít, máme důležitou zprávu: Námi focené produktové fotografie a aranžmá jsou naším dílem, ke kterému máme zaregistrovaná autorská práva a všechny fotky nesou digitální otisk v databance. Jakékoli použití fotografie bez odkazu na náš web / detail produktu či náš písemný souhlas je porušením autorských práv a jeho dodržení a náhradě škody se budeme domáhat.

Popisy produktů

Stejně tak jako u fotografií, i u textů pracujeme na vylepšení kvality. U vybraných produktů se z nových popisů můžete těšit už nyní, u zbývajících je upravíme co nejdříve. Také popisy produktů jsou naším autorským unikátním dílem a jsou chráněny autorským zákonem. Ke všem textům vlastníme digitální razítka uložená v úschovně ve formátu PDF a jejich původ je jednoznačně prokazatelný. Jakékoli použití textu bez odkazu na náš web / detail produktu či náš písemný souhlas je porušením autorských práv a jeho dodržení a náhradu škody se budeme domáhat.

Recepty

Na našich internetových a facebookových stránkách se nově budete setkávat také s tipy na snadné a originální recepty z japonské kuchyně. Provedeme vás krok za krokem přípravou lahodných japonských pokrmů, abyste s nimi mohli zazářit přímo u vás doma!

Newslettery

Pro naše stálé a věrné zákazníky připravujeme občasné newslettery, jejichž cílem rozhodně není zahlcovat vaše poštovní schránky, nýbrž informovat vás o našich novinkách v sortimentu, o zlevněných produktech či speciálních akcích.

Nové rozvozové auto

Kromě úprav webových stránek jsme také označili naše rozvozové auto, které tak od teď můžete potkávat v ulicích.

Váš názor je pro nás důležitý!

Všechny vaše pochvaly, připomínky a náměty na zlepšení nového susi.cz velmi uvítáme. Napište nám svůj názor na adresu info@susi.cz.

IMG_20140211_121351

IMG_20140211_121337

IMG_20140211_121323

Recepty