Vyhodnocení Velké letní soutěže

4. Září 2015 Informace

Milí zákazníci, milí fanoušci japonské kuchyně a kultury,

prázdniny skončily a s nimi byla ukončena také naše letní kulinářská soutěž. Nás tedy čekal velký, radostný a zodpovědný úkol – vybrat vítěze!

Hned na úvod bychom vám všem chtěli poděkovat za skutečně nečekaný ohlas, pozitivní reakce a zejména vysokou účast v soutěži, která nás velmi potěšila a motivovala k přípravě dalších podobných aktivit, které vám, jak doufáme, zpříjemní nejen nakupování v našem japonském obchodě, ale také vaše volné chvilky. Vaše soutěžní příspěvky, fotografie a komentáře byly na tak vysoké úrovni, že je rozhodně nehodláme „uložit do krabice“, ale rádi se o ně podělíme i s vámi. Již nyní se tedy můžete těšit na postupné zveřejňování těch nejlepších soutěžních fotografií i záznamů, jak se vám daný recept vařil a jak vám chutnal.

A teď už rychle k samotnému vyhodnocení soutěže.

Předem nutno uvést, že vyhodnocení bylo mnohem složitější, než jsme očekávali. Vybrat jednoho, toho nejlepšího, bylo úkolem skutečně nelehkým a rozhodování poroty bylo dlouhé, vášnivé a důsledné. Mezi největší favority se probojovalo pět účastníků: pan Petr Havrlant, paní Alena Nováková, paní Jitka Šenkeříková, pan Jakub Rajnoch a paní Ivona Opiolová. Vítěz může být jen jeden, a proto jsme po zodpovědném vyhodnocení rozhodli následovně:

Vítězem Velké letní soutěže Susi.cz 2015 se stává a dárkový koš Susi.cz v celkové hodnotě 2 000 Kč získává paní Jitka Šenkeříková z Frenštátu pod Radhoštěm!

Rádi bychom však také vyzdvihli výkon ostatních z pětice favoritů, a proto jsme se rozhodli odměnit je výhrou v podobě slevy 5 % na příští nákup v našem obchodě.

Všem výhercům gratulujeme!

Tým Susi.cz

ÚPLNÝ PŘEHLED VÝHERCŮ:

1. místo
Dárkový koš Susi.cz:
Jitka Šenkeříková

2. – 5. místo (bez ohledu na pořadí)
Sleva 5 % na nákup libovolného zboží v obchodě www.susi.cz:
Petr Havrlant
Alena Nováková
Ivona Opiolová
Jakub Rajnoch
Sleva 5 % je platná do 31. 12. 2015.

Prohlédněte si výherní fotografie paní Šenkeříkové:

Jitka Šenkeříková - tofu
Jitka Šenkeříková - uramaki (tác, podložka, hůlky)
Jitka šenkeříková - zaru soba (1)
Jitka Šenkeříková - nigiri sushi (hůlky, podložka, tác)
Jitka Šenkeříková - Butaniku (2)

Recepty